Rozmiar: 384 bajtów
MKS Tarnobrzeg Rozkład Jazdy

LINIA nr "11" Tarnobrzeg - Sandomierz

DNI POWSZEDNIE:

DWORZEC PKS 5.05 5.30 5.50 6.15 6.45 7.00 7.20 7.55 8.30S 9.00 9.30S 10.05 10.25S 11.05 11.35 11.50 12.15 12.50 13.15 13.50S 14.20 14.40S 15.10 15.30 15.45S 16.05 17.05 18.05 18.40S 19.20 20.10 21.10 22.10

PILSUDSKIEGO 5.09 5.34 5.54 6.19 6.49 7.04 7.24 7.59 8.34S 9.04 9.34S 10.09 10.29S 11.09 11.39 11.54 12.19 12.54 13.19 13.54S 14.24 14.44S 15.14 15.34 15.49S 16.09 17.09 18.09 18.44S 19.24 20.14 21.14 22.14

SIKORSKIEGO 5.12 5.37 5.57 6.22 6.52 7.07 7.27 8.02 8.37S 9.07 9.37S 10.12 10.32S 11.12 11.42 11.57 12.22 12.57 13.22 13.57S 14.27 14.47S 15.17 15.37 15.52S 16.12 17.12 18.12 18.47S 19.27 20.17 21.17 22.17

SIKORSKIEGO II 5.13 5.38 5.58 6.23 6.53 7.08 7.28 8.03 8.38S 9.08 9.38S 10.13 10.33S 11.13 11.43 11.58 12.23 12.58 13.23 13.58S 14.28 14.48S 15.18 15.38 15.53S 16.13 17.13 18.13 18.48S 19.28 20.18 21.18

SANDOMIERSKA zajezd. 5.15 5.40 6.00 6.25 6.55 7.10 7.30 8.05 8.40S 9.10 9.40S 10.15 10.35S 11.15 11.45 12.00 12.25 13.00 13.25 14.00S 14.30 14.50S 15.20 15.40 15.55S 16.15 17.15 18.15 18.50S 19.30 20.20 21.20

WARSZAWSKA I 5.16 5.41 6.01 6.26 6.56 7.11 7.31 8.06 8.41S 9.11 9.41S 10.16 10.36S 11.16 11.46 12.01 12.26 13.01 13.26 14.01S 14.31 14.51S 15.21 15.41 15.56S 16.16 17.16 18.16 18.51S 19.31 20.21 21.21

WARSZAWSKA II 5.17 5.42 6.02 6.27 6.57 7.12 7.32 8.07 8.42S 9.12 9.42S 10.17 10.37S 11.17 11.47 12.02 12.27 13.02 13.27 14.02S 14.32 14.52S 15.22 15.42 15.57S 16.17 17.17 18.17 18.52S 19.32 20.22 21.22

OS.ZAKRZOW I 5.18 5.43 6.03 6.28 6.58 7.13 7.33 8.08 8.43S 9.13 9.43S 10.18 10.38S 11.18 11.48 12.03 12.28 13.03 13.28 14.03S 14.33 14.53S 15.23 15.43 15.58S 16.18 17.18 18.18 18.53S 19.33 20.23 21.23

OS.ZAKRZOW II 5.19 5.44 6.04 6.29 6.59 7.14 7.34 8.09 8.44S 9.14 9.44S 10.19 10.39S 11.19 11.49 12.04 12.29 13.04 13.29 14.04S 14.34 14.54S 15.24 15.44 15.59S 16.19 17.19 18.19 18.54S 19.34 20.24 21.24

OS.SIELEC 5.21 5.46 6.06 6.31 7.01 7.16 7.36 8.11 8.46S 9.16 9.46S 10.21 10.41S 11.21 11.51 12.06 12.31 13.06 13.31 14.06S 14.36 14.56S 15.26 15.46 16.01S 16.21 17.21 18.21 18.56S 19.36 20.26 21.26

0S.WIELOWIES I 5.23 5.48 6.08 6.33 7.03 7.18 7.38 8.13 8.48S 9.18 9.48S 10.23 10.43S 11.23 11.53 12.08 12.33 13.08 13.33 14.08S 14.38 14.58S 15.28 15.48 16.03S 16.23 17.23 18.23 18.58S 19.38 20.28 21.28

OS.WIELOWIES II 5.25 5.50 6.10 6.35 7.05 7.20 7.40 8.15 8.50S 9.20 9.50S 10.25 10.45S 11.25 11.55 12.10 12.35 13.10 13.35 14.10S 14.40 15.00S 15.30 15.50 16.05S 16.25 17.25 18.25 19.00S 19.40 20.30 21.30

OS.WIELOWIES III 5.27 5.52 6.12 6.37 7.07 7.22 7.42 8.17 8.52S 9.22 9.52S 10.27 10.47S 11.27 11.57 12.12 12.37 13.12 13.37 14.12S 14.42 15.02S 15.32 15.52 16.07S 16.27 17.27 18.27 19.02S 19.42 20.32 21.32

DWORZEC PKP 5.29 5.54 6.14 6.39 7.09 7.24 7.44 8.19 8.54S 9.24 9.54S 10.29 10.49S 11.29 11.59 12.14 12.39 13.14 13.39 14.14S 14.44 15.04S 15.34 15.54 16.09S 16.29 17.29 18.29 19.04S 19.44 20.34 21.34

MOST 5.31 5.56 6.16 6.41 7.11 7.26 7.46 8.21 8.56S 9.26 9.56S 10.31 10.51S 11.31 12.01 12.16 12.41 13.16 13.41 14.16S 14.46 15.06S 15.36 15.56 16.11S 16.31 17.31 18.31 19.06S 19.46 20.36 21.36

ZWIRKI I WIGURY 5.34 5.59 6.19 6.44 7.14 7.29 7.49 8.24 8.59S 9.29 9.59S 10.34 10.54S 11.34 12.04 12.19 12.44 13.19 13.44 14.19S 14.49 15.09S 15.39 15.59 16.14S 16.34 17.34 18.34 19.09S 19.49 20.39 21.39

BRAMA OPATOWSKA 5.37 6.02 6.22 6.47 7.17 7.33 7.52 8.27 9.02S 9.32 10.02S 10.37 10.57S 11.37 12.07 12.22 12.47 13.22 13.47 14.22S 14.52 15.12S 15.42 16.02 16.17S 16.37 17.37 18.37 19.12S 19.52 20.42 21.42

MICKIEWICZA POLICJA 5.39 6.04 6.24 6.49 7.19 7.34 7.54 8.29 9.04S 9.34 10.04S 10.39 10.59S 11.39 12.09 12.24 12.49 13.24 13.49 14.24S 14.54 15.14S 15.44 16.04 16.19S 16.39 17.39 18.39 19.14S 19.54 20.44 21.44

KOSELY STADION 5.41 6.06 6.26 6.51 7.21 7.36 7.56 8.31 9.06S 9.36 10.06S 10.41 11.01S 11.41 12.11 12.26 12.51 13.26 13.51 14.26S 14.56 15.16S 15.46 16.06 16.21S 16.41 17.41 18.41 19.16S 19.56 20.46 21.46

ARMII KRAJOWEJ I 5.43 6.08 6.28 6.53 7.23 7.38 7.58 8.33 9.08S 9.38 10.08S 10.43 11.03S 11.43 12.13 12.28 12.53 13.28 13.53 14.28S 14.58 15.18S 15.48 16.08 16.23S 16.43 17.43 18.43 19.18S 19.58 20.48 21.48

ARMI KRAJOWEJ II 5.44 6.09 6.29 6.54 7.24 7.39 7.59 8.34 9.09S 9.39 10.09S 10.44 11.04S 11.44 12.14 12.29 12.54 13.29 13.54 14.29S 14.59 15.19S 15.49 16.09 16.24S 16.44 17.44 18.44 19.19S 19.59 20.49 21.49

MICKIEWICZA STRAZ 5.45 6.10 6.30 6.55 7.25 7.40 8.00 8.35 9.10S 9.40 10.10S 10.45 11.05S 11.45 12.15 12.30 12.55 13.30 13.55 14.30S 15.00 15.20S 15.50 16.10 16.25S 16.45 17.45 18.45 19.20S 20.00 20.50 21.50
S - KURSUJE TYLKO W DNI NAUKI SZKOLNEJ
CZAS RZEJAZDU: 40 MINUT
DŁUGOŚĆ TRASY: 21 KM


LINIA nr "11" Sandomierz - Tarnobrzeg

DNI POWSZEDNIE:

MICKIEWICZA STRAZ 5.55 6.15 6.35 7.05 7.35 8.05 8.25 9.00 9.20S 9.50 10.20S 10.55 11.15S 11.55 12.25 12.45 13.20 13.45 14.05 14.45S 15.10 15.30S 16.00 16.20 16.35S 16.55 18.00 18.55 19.25S 20.05 21.10 22.10 23.00

ARMII KRAJOWEJ I 5.56 6.16 6.36 7.06 7.36 8.06 8.26 9.01 9.21S 9.51 10.21S 10.56 11.16S 11.56 12.26 12.46 13.21 13.46 14.06 14.46S 15.11 15.31S 16.01 16.21 16.36S 16.56 18.01 18.56 19.26S 20.06 21.11 22.11 23.01

ARMII KRAJOWEJ II 5.57 6.17 6.37 7.07 7.37 8.07 8.27 9.02 9.22S 9.52 10.22S 10.57 11.17S 11.57 12.27 12.47 13.22 13.47 14.07 14.47S 15.12 15.32S 16.02 16.22 16.37S 16.57 18.02 18.57 19.27S 20.07 21.12 22.12 23.02

KOSELY STADION 5.59 6.19 6.39 7.09 7.39 8.09 8.29 9.04 9.24S 9.54 10.24S 10.59 11.19S 11.59 12.29 12.49 13.24 13.49 14.09 14.49S 15.14 15.34S 16.04 16.24 16.39S 16.59 18.04 18.59 19.29S 20.09 21.14 22.14 23.04

MICKIEWICZA LICEUM 6.01 6.21 6.41 7.11 7.41 8.11 8.31 9.06 9.26S 9.56 10.26S 11.01 11.21S 12.01 12.31 12.51 13.26 13.51 14.11 14.51S 15.16 15.36S 16.06 16.26 16.41S 17.01 18.06 19.01 19.31S 20.11 21.16 22.16 23.06

BRAMA OPATOWSKA 6.03 6.23 6.43 7.13 7.43 8.13 8.33 9.08 9.28S 9.58 10.28S 11.03 11.23S 12.03 12.33 12.53 13.28 13.53 14.13 14.53S 15.18 15.38S 16.08 16.28 16.43S 17.03 18.08 19.03 19.33S 20.13 21.18 22.18 23.08

ZWIRKI I WIGURY 6.06 6.26 6.46 7.16 7.46 8.16 8.36 9.11 9.31S 10.01 10.31S 11.06 11.26S 12.06 12.36 12.56 13.31 13.56 14.16 14.56S 15.21 15.41S 16.11 16.31 16.46S 17.06 18.11 19.06 19.36S 20.16 21.21 22.21 23.11

MOST 6.08 6.28 6.48 7.18 7.48 8.18 8.38 9.13 9.33S 10.03 10.33S 11.08 11.28S 12.08 12.38 12.58 13.33 13.58 14.18 14.58S 15.23 15.43S 16.13 16.33 16.48S 17.08 18.13 19.08 19.38S 20.18 21.23 22.23 23.13

DWORZEC PKP 6.10 6.30 6.50 7.20 7.50 8.20 8.40 9.15 9.35S 10.05 10.35S 11.10 11.30S 12.10 12.40 13.00 13.35 14.00 14.20 15.00S 15.25 15.45S 16.15 16.35 16.50S 17.10 18.15 19.10 19.40S 20.20 21.25 22.25 23.15

OS.WIELOWIES I 6.12 6.32 6.52 7.22 7.52 8.22 8.42 9.17 9.37S 10.07 10.37S 11.12 11.32S 12.12 12.42 13.02 13.37 14.02 14.22 15.02S 15.27 15.47S 16.17 16.37 16.52S 17.12 18.17 19.12 19.42S 20.22 21.27 22.27 23.17

OS.WIELOWIES II 6.14 6.34 6.54 7.24 7.54 8.24 8.44 9.19 9.39S 10.09 10.39S 11.14 11.34S 12.14 12.44 13.04 13.39 14.04 14.24 15.04S 15.29 15.49S 16.19 16.39 16.54S 17.14 18.19 19.14 19.44S 20.24 21.29 22.29 23.19

OS.WIELOWIES III 6.16 6.36 6.56 7.26 7.56 8.26 8.46 9.21 9.41S 10.11 10.41S 11.16 11.36S 12.16 12.46 13.06 13.41 14.06 14.26 15.06S 15.31 15.51S 16.21 16.41 16.56S 17.16 18.21 19.16 19.46S 20.26 21.31 22.31 23.21

OS.SIELEC 6.18 6.38 6.58 7.28 7.58 8.28 8.48 9.23 9.43S 10.13 10.43S 11.18 11.38S 12.18 12.48 13.08 13.43 14.08 14.28 15.08S 15.33 15.53S 16.23 16.43 16.58S 17.18 18.23 19.18 19.48S 20.28 21.33 22.33 23.23

OS.ZAKRZOW 6.21 6.41 7.01 7.31 8.01 8.31 8.51 9.26 9.46S 10.16 10.46S 11.21 11.41S 12.21 12.51 13.11 13.46 14.11 14.31 15.11S 15.36 15.56S 16.26 16.46 17.01S 17.21 18.26 19.21 19.51S 20.31 21.36 22.36 23.26

WARSZAWSKA I 6.22 6.42 7.02 7.32 8.02 8.32 8.52 9.27 9.47S 10.17 10.47S 11.22 11.42S 12.22 12.52 13.12 13.47 14.12 14.32 15.12S 15.37 15.57S 16.27 16.47 17.02S 17.22 18.27 19.22 19.52S 20.32 21.37 22.37 23.27

WARSZAWSKA II 6.23 6.43 7.03 7.33 8.03 8.33 8.53 9.28 9.48S 10.18 10.48S 11.23 11.43S 12.23 12.53 13.13 13.48 14.13 14.33 15.13S 15.38 15.58S 16.28 16.48 17.03S 17.23 18.28 19.23 19.53S 20.33 21.38 22.38 23.28

SANDOMIERSKA zajezd. 6.24 6.44 7.04 7.34 8.04 8.34 8.54 9.29 9.49S 10.19 10.49S 11.24 11.44S 12.24 12.54 13.14 13.49 14.14 14.34 15.14S 15.39 15.59S 16.29 16.49 17.04S 17.24 18.29 19.24 19.54S 20.34 21.39 22.39 23.29

SIKORSKIEGO I 6.25 6.45 7.05 7.35 8.05 8.35 8.55 9.30 9.50S 10.20 10.50S 11.25 11.45S 12.25 12.55 13.15 13.50 14.15 14.35 15.15S 15.40 16.00S 16.30 16.50 17.05S 17.25 18.30 19.25 19.55S 20.35 21.40 22.40 23.30

SIKORSKIEGO II 6.26 6.46 7.06 7.36 8.06 8.36 8.56 9.31 9.51S 10.21 10.51S 11.26 11.46S 12.26 12.56 13.16 13.51 14.16 14.36 15.16S 15.41 16.01S 16.31 16.51 17.06S 17.26 18.31 19.26 19.56S 20.36 21.41 22.41 23.31

SIKORSKIEGO III 6.28 6.48 7.08 7.38 8.08 8.38 8.58 9.33 9.53S 10.23 10.53S 11.28 11.48S 12.28 12.58 13.18 13.53 14.18 14.38 15.18S 15.43 16.03S 16.33 16.53 17.08S 17.28 18.33 19.28 19.58S 20.38 21.43 22.43 23.33

WYSPIANSKIEGO I 6.30 6.50 7.10 7.40 8.10 8.40 9.00 9.35 9.55S 10.25 10.55S 11.30 11.50S 12.30 13.00 13.20 13.55 14.20 14.40 15.20S 15.45 16.05S 16.35 16.55 17.10S 17.30 18.35 19.30 20.00S 20.40 21.45 22.45 23.35

WYSPIANSKIEGO II 6.32 6.52 7.12 7.42 8.12 8.42 9.02 9.37 9.57S 10.27 10.57S 11.32 11.52S 12.32 13.02 13.22 13.57 14.22 14.42 15.22S 15.47 16.07S 16.37 16.57 17.12S 17.32 18.37 19.32 20.02S 20.42 21.47 22.47 23.37

DWORZEC PKS 6.35 6.55 7.15 7.45 8.15 8.45 9.05 9.40 10.00S 10.30 11.00S 11.35 11.55S 12.35 13.05 13.25 14.00 14.25 14.45 15.25S 15.50 16.10S 16.40 17.00 17.15S 17.35 18.40 19.35 20.05S 20.45 21.50 22.50 23.40
S - KURSUJE TYLKO W DNI NAUKI SZKOLNEJ


do góry!